Harmonie Masážní Salóny

Zásady ochrany osobních údajů

  • Domů
  • Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Zásady ochrany osobních údajů na webu Harmonie Masážní Salóny popisují, jak jsou shromažďovány, používány a chráněny informace o uživatelích našeho webu. V tomto dokumentu se dozvíte, jak zacházíme s vašimi osobními údajy, informace o používaných cookies, vašich právech a jak můžete tyto práva uplatnit. Dbáme na to, aby naše praxe byla v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů, jako je Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Ochrana vaší soukromí je pro nás kriticky důležitá a věnujeme náležitou pozornost zabezpečení vašich dat.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat různé informace, které nám pomáhají lépe sloužit našim zákazníkům a uživatelům. Tyto informace zahrnují, ale nejsou omezeny na vaše jméno, kontaktní údaje, informace o používaném zařízení, prohlížeči a o vašich interakcích s naším webem. Tyto údaje shromažďujeme prostřednictvím formulářů na našich stránkách, při komunikaci s naším salónem, nebo když nám zanecháte recenzi či hodnocení.

Užití osobních údajů

Využíváme osobní údaje k poskytování a zlepšování našich služeb, komunikaci s klienty, marketingovým účelům a zpracování rezervací či objednávek. Respektujeme vaše právo na soukromí a nezařazujeme vaše údaje do automatizovaného rozhodování ani profilování. Vždy se budete moci rozhodnout, zda chcete pokračovat ve sdílení vašich osobních údajů, a to můžete učinit prostřednictvím komunikace s námi nebo nastavením vašeho prohlížeče.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je naší prioritou. Používáme širokou škálu opatření, včetně šifrování a přístupových práv, aby byla data chráněna před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Naše bezpečnostní procedury jsou pravidelně aktualizovány, aby odrážely nejnovější technologie a postupy v oblasti kybernetické ochrany.

Vaše právo na informace a opravu

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, které držíme, a požádat o jejich opravu nebo smazání. Právní základy pro zpracování vašich informací vychází z vašeho souhlasu, výkonu smlouvy, zákonných povinností nebo oprávněných zájmů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich údajů, můžete se na nás obrátit na email [email protected].

Kontaktní informace majitele

Majitelka webu Harmonie Masážní Salóny, Karolína Kučerová, se sídlem Pod Vinicemi 9, 326 00 Plzeň 3, Česká republika, je odpovědná za shromažďování a zpracování osobních údajů uvedených na těchto stránkách. Při jakýchkoliv dotazech týkajících se ochrany osobních údajů se můžete obrátit přímo na uvedenou kontaktní osobu.

Karolína Kučerová

Karolína Kučerová

Jsem majitelkou a hlavní masérkou v oblíbeném masážním salónu ve městě. Můj zájem o masáže mě vedl k tomu, že jsem se stala špičkovou odbornicí v oboru. Můj salón je oceněn pro jeho uvolňující atmosféru a kvalitní služby. Ve svém volném čase ráda píšu o různých technikách masáže a sdílím své zkušenosti a tipy. Cítím se doopravdy požehnaná, že mohu dělat to, co miluji každý den.

Napsat komentář