Harmonie Masážní Salóny

Obchodní podmínky

  • Domů
  • Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro služby poskytované na webové stránce Harmonie Masážní Salóny, která se specializuje na informace o masážích a masážních salónech. Detailní informace o našich službách, typech masáží, jejich přínosech a doporučených postupech pro využití, stejně jako přehled o kvalitě masážních salónů a recenzi od zákazníků, jsou všem poskytnuty s cílem napomoci ke zlepšení fyzického i psychického zdraví návštěvníků. Tento dokument tvoří právní základ pro vztahy mezi provozovatelem webu a jeho uživateli a obsahuje podrobné informace o právech a povinnostech obou stran.

Poskytované služby

Naše webové stránky poskytují informace o širokém spektru masážních technik a salónů, včetně ale nejen deep tissue masáže, sportovní masáže, relaxační masáže a mnoho dalších. Čtenáři tak mají možnost se dozvědět o benefitách masáží a vyhledat kvalitní masážní salóny ve své lokalitě. Součástí služeb jsou také recenze a hodnocení poskytnutá skutečnými zákazníky, což pomáhá ostatním při výběru ideálního salónu.

Práva a povinnosti poskytovatele

Provozovatel webu se zavazuje poskytovat pravdivé a aktuální informace. Na druhou stranu je provozovatel oprávněn tyto informace kdykoli aktualizovat nebo měnit bez předchozího upozornění. Uživatelé mají právo tyto informace využívat pro osobní účely v souladu s platnými právními předpisy a obchodními podmínkami provozovatele.

Práva a povinnosti uživatele

Uživatel se zavazuje využívat poskytnuté informace na stránce odpovědně a s ohledem na právní předpisy České republiky. Uživatel nesmí tyto informace šířit bez písemného souhlasu provozovatele nebo je využívat způsobem, který by mohl poškodit dobré jméno provozovatele nebo jiných uživatelů.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel webu zaručuje ochranu osobních údajů uživatelů v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Jakékoli informace získané o uživatelích budou použity výhradně k poskytování a zlepšování služeb, nikdy nebudou předány třetím stranám bez výslovného souhlasu uživatelů.

Závěrečná ustanovení

Všechny spory vyplývající z užívání webu a služeb budou řešeny přiměřeným způsobem s cílem dosáhnout uspokojivého řešení pro obě strany. V případě právních sporů jsou příslušné orgány rozsudku soudy České republiky.

Kontaktní informace: Karolína Kučerová, Pod Vinicemi 9, 326 00 Plzeň 3, Česká republika, E-mail: [email protected]

Karolína Kučerová

Karolína Kučerová

Jsem majitelkou a hlavní masérkou v oblíbeném masážním salónu ve městě. Můj zájem o masáže mě vedl k tomu, že jsem se stala špičkovou odbornicí v oboru. Můj salón je oceněn pro jeho uvolňující atmosféru a kvalitní služby. Ve svém volném čase ráda píšu o různých technikách masáže a sdílím své zkušenosti a tipy. Cítím se doopravdy požehnaná, že mohu dělat to, co miluji každý den.

Napsat komentář