Harmonie Masážní Salóny

Odhalte tajemství Breussovy masáže

  • Domů
  • Odhalte tajemství Breussovy masáže
Odhalte tajemství Breussovy masáže

Význam Breussovy masáže

Chci vám představit zvláštní techniku masáže - Breussovu masáž. Je to technika, která vyléčila mnoho lidí, očistila jejich tělo a pomohla jim v boji s různými nemocemi. A co je ten tajemný klíč, který otevírá dveře do světa zdraví a wellness pomocí Breussovy masáže? To je právě ona, nefiltrovaná energie, která se uvolňuje v průběhu masáže.

Můj pes Max zbožňuje, když mu dělám masáž, kterou mu dávám každý večer. A i když neobsahuje odborné techniky jako Breussová metoda, Max si to obrovsky užívá. A byl bych ochoten vsadit se, že by si zákrok užíval ještě více, kdyby jsem na sebe vzal role profesionálního maséra a aplikoval Breussovu metodu!

Gesto lásky k tělu

Breussova masáž je mnohem více než jen technika ulevující od bolesti a posilující svaly. Je to gesto lásky k našemu tělu. Když se rozhodneme podstoupit Breussovu masáž, říkáme tím našemu tělu: "Mám tě rád, starám se o tebe a chci ti dát to nejlepší, co můžu." A to je všechno, čeho chce naše tělo slyšet.

Ema, moje malá holčička, dostává Breussovu masáž každý den před spaním (samozřejmě ve velmi upravené verzi!). A víte co? Je z toho naprosto unešená a každou noc se na ni těší! Když je načase jít do postele, přiběhne za mnou do obýváku a říká: "Tati, udělej mi masáž, prosím!"

Breussova masáž jako nástroj hojení

Další skvělou věcí na Breussové masáži je, že je to nejen nástroj pro užitečné uvolnění a relaxaci, ale také pro aktivní hojení těla. Může to znít příliš dobré, aby to byla pravda, ale věřte mi, je to tak. Breussova masáž dokáže ulevit od bolesti, stresu a jiných nepříjemných fyzických stavů.

Můj syn Lukáš například zjistil, že Breussova masáž mu pomáhá s bolestmi hlavy. Nikdy na to nezapomene, pokud má čas. "Tati, myslíš, že bys mi mohl udělat masáž? Mám zase ten blbý migrenózu. Snažil jsem se dělat domácí úkol, ale nemůžu se soustředit.", říká mi pak občas. No a já mu samozřejmě pomůžu, protože nic není důležitější než zdraví mého syna.

Techniky Breussovy masáže

Nyní, když už jste slyšeli o některých výhodách Breussovy masáže, možná se ptáte, jak tedy vlastně Breussova masáž vypadá? Když budete masírovat, budete potřebovat několik základních technik. Jde o ťukání, tření, hnětení, vibrace a stisk. Každá z těchto technik má svůj vlastní efekt na tělo a je důležitým nástrojem v rukávu každého maséra.

Vibrační technika mi připomíná můj papoušek Kája. Když ho držím v ruce a cítím, jak mi zobákem hladí kůži, je to jako čistá, živá vibrace. Je to neskutečný pocit, cítit, jak mě tato malá kráska masíruje svými peřím. Takže ano, i zvířata mohou být skvělými maséry!

Podpořte své zdraví Breussoovou masáží

Breussova masáž je jednoduše něco, co si musíte vyzkoušet. Ať už jste mladí nebo staří, zdraví nebo nemocní, měli byste se svému tělu věnovat dostatek času a energie, aby se cítilo uznáváno a milováno. A jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je právě pomocí Breussovy masáže.

Podívejte se na to hledisko: Je důležité zůstat v kondici, správně jíst, dostatečně se vyspat a pravidelně cvičit. Ale co je také důležité, je najít si čas na regeneraci a relaxaci. A to je něco, co Breussova masáž nabízí. Tak proč to nevyzkoušet?

Bezpečí a přínosy Breussovy masáže

Na závěr chci říci, že Breussova masáž je pro všechny věkové skupiny naprosto bezpečná a přínosná. Pokud se cítíte unavení nebo stresovaní, pokud máte bolesti nebo jen potřebujete odpočívat, představuje Breussova masáž ideální řešení.

Tak tedy, co na to říkáte? Chcete se ponořit do světa Breussovy masáže a objevit tajemství, které ukrývá? Ano? Skvělá volba! Těším se na naše další setkání, až mi povíte, jak vám Breussova masáž pomohla vylepšit váš život!

Václav Novák

Václav Novák

Jsem majitel a hlavní masér v prestižním masážním salónu v Brně. Dlouhé roky jsem zdokonaloval své dovednosti a stále se snažím rozšiřovat své znalosti v oblasti masáží a wellness. Rád píšu o masážích, sdílím své poznatky a zkušenosti s ostatními. Mám velkou vášeň pro své povolání a věřím, že práce, kterou dělám, pomáhá lidem cítit se lépe a žít zdravěji. V mém volném čase se věnuji plavání a hře na pádel, a také mám rád čtení knih o masážích.

Napsat komentář